Live Trial Score

Süd-Klassik & CS-Trial GAP 2019
AC Garmisch-Partenkirchen e.V. im ADAC
Výsledky neděle 29. září 2019
Výsledky „Süd-Klassik & CS-Trial GAP 2019“ neděle 29. září 2019
K1 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
🇩🇪
19 Swider Jacek
Zündapp 200s
Vypadl, bez hodnocení
K2 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
190 Reithmeier Michael
Ruttloff Jawa
AMC Biberach
18018
01235
198111
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K181100500100
K241000200001
K360010103001
K3 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
62 Buß Bernhard
Bultaco M 10
101
01235
291000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K210000001000
K300000000000
2
🇩🇪
209 Sprengling Michael
Royal Enfield Trial 350
AMC Kerzenheim
101
01235
291000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K200000000000
K310000000001
3
🇦🇹
302 Diestinger Erich
Triumph Tiger Cup
Trial Team Traisental
202
01235
282000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000000001
K200000000000
K310000010000
4
🇩🇪
949 Straub Manfred
Zündapp 250S
MSC Freisinger Bär
505
01235
290001
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K200000000000
K350000050000
5003 Hammel Hans
Royal Enfield 350
AMC Kerzenheim
505
01235
272010
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000000001
K200000000000
K340000000031
6004 Ramplee Dick
BSA
606
01235
281001
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K150000050000
K210000010000
K300000000000
7310 Weyhmüller Gert
MZ 150
MSC Köngen Wendlingen
606
01235
281001
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000010000
K200000000000
K350000050000
8006 Simon Herbert
Budgen Pre Unit 400 ccm 4Takt
MSC Drabendeer Höhe Bielstein
606
01235
254100
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K130000002001
K210000000001
K320000010001
9
🇦🇹
301 Gosch Friedrich
Triumph Tiger Cup
Trial Team Traisental
909
01235
262101
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000000001
K230000012000
K350000050000
K4 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇦🇹
007 Unger Johannes
Fantic 200
35035
01235
146532
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1110100511201
K2155000232102
K390100033200
2
🇨🇭
884 Kronenberg Daniel
Yamaha Majesty
TWN Club Zürich
63063
01235
510285
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1181301130135
K2295515321133
K3160101230531
3
🇩🇪
48 Hilper Eberhard
Fantic FM 200
MSC Freisinger Bär
83083
01235
354108
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1343521533255
K2251030523353
K3241310513352
K5 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
136 Strobel Georg
Montesa 237
AMC Biberach
14014
01235
225201
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1102100011005
K241000100002
K300000000000
2590 Schlegelmilch Peter
SWM TL 320
MSC Meidendorf
15015
01235
208101
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K141110000001
K280000520001
K331100000001
3021 Pawlik Klaus
Fantic 300
AMC Zirndorf
20020
01235
205221
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K193011200011
K261000000050
K350000200030
4
🇩🇪
66 Fuhr Werner
Maico 250
MC Neuburg Donau
28028
01235
196104
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K195110100001
K280020100050
K3110000100055
5
🇩🇪
1 Weber Peter
Honda ltr 200
AMC Biberach
29029
01235
167322
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K161200300000
K291300111002
K3141050001052
6
🇩🇪
546 Köster Olaf
SWM TL 320
30030
01235
167232
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1131100350102
K280100300211
K395000310000
7
🇩🇪
509 Johannis Reiner
Honda TLR 200
MC Augsburg
35035
01235
184134
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1163100510051
K280500300000
K3113000200015
8
🇨🇭
85 Fürst Albert
Honda TLR 250 1984
MSC Wohlen
41041
01235
156225
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1130100330051
K2150105511002
K3132010500500
9017 Tauscher Ludwig
Bultaco
42042
01235
153363
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1183250530000
K2100010313002
K3143050103002
1017 Kiefer Gerald
Honda TLR 250
MSC Köngen Wendlingen
45045
01235
109353
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1121310331000
K2110100310015
K3225115322012
11619 Strobel Alexander
Montesa 200
Team Strobel
75075
01235
562107
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1245320553001
K2285320333153
K3233111530153
002 Lützl Manfred
Honda
MC Neuburg
Vypadl, bez hodnocení
K6 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇭🇺
005 Marschalek Werner
Suzuki RL 250
101
01235
291000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000001000
K200000000000
K300000000000
26500 Prutscher Gerhard
Honda TL 200
MCH Singen
11011
01235
236001
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K120000001001
K260500001000
K330010011000
3
🇩🇪
906 Wolf Markus
Montesa 247
MSC Frickenhausen
15015
01235
223320
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K140000021001
K260001203000
K350000003002
414 Strobel Walter
Yamaha TY 250
Team Strobel
27027
01235
194232
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1130100052032
K2100000131005
K340100030000
5
🇩🇪
008 Schmitz Peter
Yamaha TY 175
Non Stop
38038
01235
139314
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1110500221001
K2151051051002
K3121301510001
K7 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇦🇹
201 Ortner Frank
Beta TR 33
MSC Kufstein
13013
01235
234201
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K130012000000
K220000001001
K380000025001
2701 Brei Ludwig
Yamaha TY 270
MSC Pfatter
28028
01235
1412022
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1130103513000
K2100110111005
K350110100101
3739 Götz Wilhelm
Fantic 207
MSC Falke-Sulz
102100202
01235
424416
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1293553150232
K2230120235055
K350/1005555555555
K8 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
734 Fischer Knuth
YAMAHA TY 250
1. Münchner Trial-Club
14014
01235
206400
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K140010020010
K230000200001
K372010010201
2
🇩🇪
996 Wolf Lukas
Montesa Cota 310
MSC Frickenhausen
24024
01235
224004
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1160000550051
K220100010000
K360000000051
3
🇩🇪
009 Tauscher Robert
Yamaha TY 270
Donautal Trial
25025
01235
230223
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K140000220000
K2135500000030
K385000300000
4410 Bott Albert
Honda TLR 250
RMSC Ölbronn
34034
01235
148413
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1141051100051
K290215000001
K3112220103100
5
🇩🇪
733 Allmeier Birgit
Yamaha TY270
MSC Pfatter
62062
01235
95547
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1323550553132
K2152051003202
K3151510512000
6
🇩🇪
601 Brei Matthias
Yamaha TY 250
64064
01235
86628
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1281510532155
K2205020521113
K3162000550022
K9 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
919 Schölzel Holger
Yamaha Ty 250 S
MSC Pfatter
12012
01235
262002
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K160005010000
K210000001000
K350000005000
K10 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1377 Dalheimer Simon
Montesa 250
MSC Heideck
31031
01235
203124
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1120050051010
K261020030000
K3130050050030
2
🇩🇪
557 Süss Marinus
Beta Evo Faktory 125
MTG KIEFERSFELDEN
45045
01235
129306
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1160100515121
K2222501115052
K370000015100
3
🇩🇪
358 Mühl Werner
Sherco BEMO-Factory
MSC Gefrees
49049
01235
137217
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1182050053102
K2145100051101
K3171050055100
4
🇩🇪
805 Adolf Hans
TRS 250 Raga
MSC Freisinger Bär
62062
01235
103476
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1291310533553
K2171030523003
K3160000522052
5419 Sprenger Andreas
Beta Evo 300
MSV Krün-Wallgau
64064
01235
75585
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1255123253103
K2251155033322
K3142000035013
6
🇩🇪
556 Süss Oliver
Montesa 4rt
MTG KIEFERSFELDEN
66066
01235
54984
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1265152220333
K2235013223133
K3170210225203
7413 Fackler Lukas
Beta Evo 250
AC GaPa
81081
01235
823611
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1365302555533
K2250021555133
K3200000552053
8817 Thoma Andreas
Montesa 4RT
TuS Fürstenfeldbruck
1040104
01235
153615
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1353352555313
K2361555253505
K3335251555113
K11 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
1101 Streifinger Felix
GasGas TXT 125
AMC Holzkirchen
42042
01235
148206
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1195250510001
K280010511000
K3151200501150
2
🇩🇪
020 Streifinger Josef
GasGas TXT 250
AMC Holzkirchen
66066
01235
1242111
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1285510552050
K2130020501005
K3250150513505
K12 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
010 Wolf Lina
Beta Rev 125
MSC Frickenhausen
606
01235
246000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K130000011001
K210100000000
K320100010000
K13 (freie Spurwahl)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
426 Treptow Klaus
Yamaha Ty250
Msig Gressenich
37037
01235
146352
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1161310210053
K2153300301005
K362000201100
Copyright © 2019 W398 · Všechna práva vyhrazena. Live Trial Score Kontakt