Live Trial Score

Süd-Klassik & CS-Trial GAP 2019
AC Garmisch-Partenkirchen e.V. im ADAC
Výsledky sobota 28. září 2019
Výsledky „Süd-Klassik & CS-Trial GAP 2019“ sobota 28. září 2019
K1 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
19 Swider Jacek
Zündapp 200s
56056
01235
107256
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1312350515055
K2140310113023
K3110110005103
K2 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
190 Reithmeier Michael
Ruttloff Jawa 250
AMC Biberach
38038
01235
1112133
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1175310133001
K270201111001
K3145101101005
🇩🇪
99 Fuhr Werner
Maico 250
MC Neuburg Donau
Vypadl, bez hodnocení
K3 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1003 Hammel Hans
Royal Enfield 350
AMC Kerzenheim
000
01235
300000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K200000000000
K300000000000
2
🇩🇪
62 Buß Bernhard
Bultaco M 10
000.1
01235
300000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K200000000000
K300000000000
3
🇦🇹
302 Diestinger Erich
Triumph Tiger Cup
Trial Team Traisental
000.2
01235
300000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K200000000000
K300000000000
4004 Ramplee Dick
BSA
101
01235
291000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110100000000
K200000000000
K300000000000
5
🇦🇹
301 Gosch Friedrich
Triumph Tiger Cup
Trial Team Traisental
101.1
01235
291000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000000001
K200000000000
K300000000000
6
🇩🇪
949 Straub Manfred
Zündapp 250S
MSC Freisinger Bär
101
01235
291000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K210000001000
K300000000000
7
🇩🇪
209 Sprengling Michael
Royal Enfield Trial 350
AMC Kerzenheim
101
01235
291000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K200000000000
K310000000001
8310 Weyhmüller Gert
MZ 150
MSC Köngen Wendlingen
303
01235
281100
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K130200010000
K200000000000
K300000000000
9006 Simon Herbert
Budgen Pre Unit 400 ccm 4Takt
MSC Drabendeer Höhe Bielstein
303
01235
281100
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K210000000001
K320000000002
K4 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇦🇹
007 Unger Johannes
Fantic 200
26026
01235
184431
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1145100102032
K280100103003
K340000002002
2012 Kössel Emanuel
Aprilia 280
SV Reutte
37037
01235
165324
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1200520323005
K290000101205
K380110005010
3
🇨🇭
884 Kronenberg Daniel
Yamaha Majesty
TWN Club Zürich
44044
01235
1012044
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1231150513115
K270110301001
K3140310501013
4
🇩🇪
48 Hilper Eberhard
Fantic FM 200
MSC Freisinger Bär
74074
01235
933510
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1345505555013
K2232300523053
K3175200513001
K5 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
011 Kössel Friedrich
Seeley Honda 250
RGA Kempten
606
01235
246000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K131100000001
K210000010000
K320010010000
2590 Schlegelmilch Peter
SWM TL 320
MSC Meidendorf
12012
01235
225210
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K150010012001
K260300100002
K310100000000
350 Holzner Peter
Fantic 250
MC Rosenheim
14014
01235
244002
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K170100001500
K210000100000
K360000010050
4
🇩🇪
509 Johannis Reiner
Honda TLR 200
MC Augsburg
14014
01235
206400
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K171200220000
K230001011000
K340200011000
536 Strobel Georg
Montesa 237
AMC Biberach
20020
01235
179301
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1112110510001
K230100011000
K360001212000
6
🇨🇭
85 Fürst Albert
Honda TLR 250 1984
MSC Wohlen
24024
01235
187212
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1140210512003
K240000111100
K360050010000
7013 Loferer Markus
Fantic 300
MC Rosenheim
27027
01235
168312
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K160300110010
K2151200515001
K360001020102
8
🇩🇪
1 Weber Peter
Honda ltr 200
AMC Biberach
35035
01235
157404
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1210115552002
K260011002002
K380100051001
921 Pawlik Klaus
Fantic 300
AMC Zirndorf
41041
01235
128343
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1131000321051
K2172005311050
K3111120301030
1017 Kiefer Gerald
Honda TLR 250
MSC Köngen Wendlingen
44044
01235
116733
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1273025523502
K2122101312002
K351001020001
11
🇩🇪
546 Köster Olaf
SWM TL 320
45045
01235
1110225
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1200315531101
K2170102211055
K381101000050
12017 Tauscher Ludwig
Bultaco
60060
01235
99138
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1271550053053
K2200211531511
K3130115510000
13002 Lützl Manfred
Honda
MC Neuburg
69069
01235
85539
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1305351533500
K2261150522550
K3130001122052
14619 Strobel Alexander
Montesa 200
Team Strobel
72072
01235
66468
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1281225555102
K2241310533503
K3201535230001
K6 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1465 Burgstaller Wolfgang
Fantic 125
MSC Engelsberg
202
01235
282000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000001000
K210100000000
K300000000000
2
🇩🇪
29 Ketterl Franz
Fantic 200
1. Münchner Trial-Club
505
01235
263100
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K140000001021
K200000000000
K310000100000
3
🇩🇪
82 Bürkmayer Reimar
Aprilia CX320
TC Muckham
505
01235
255000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000010000
K220000100001
K320000100001
4
🇭🇺
005 Marschalek Werner
Suzuki RL 250
606
01235
281001
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K160000051000
K200000000000
K300000000000
504 Kämpfer Eduard
Honda TLR 250
SAM-CH
707
01235
272001
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K170000151000
K200000000000
K300000000000
66500 Prutscher Gerhard
Honda TL 200
MCH Singen
808
01235
263001
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000001000
K270000501001
K300000000000
7
🇩🇪
906 Wolf Markus
Montesa 247
MSC Frickenhausen
10010
01235
235110
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K140000101011
K220000002000
K340300001000
8
🇩🇪
008 Schmitz Peter
Yamaha TY 175
Non Stop
11011
01235
271002
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110000001000
K200000000000
K3100000005005
914 Strobel Walter
Yamaha TY 250
Team Strobel
16016
01235
208011
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1120110003511
K230100101000
K310000001000
10
🇩🇪
426 Treptow Klaus
Yamaha Ty250
Msig Gressenich
24024
01235
194331
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K285020010000
K3161321332100
K7 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇦🇹
014 Außerladscheider Georg
Beta TR-34
Trial-Team Zillertal
15015
01235
225111
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K140100011001
K240000003001
K370000002050
2
🇦🇹
201 Ortner Frank
Beta TR 33
MSC Kufstein
16016
01235
207201
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K190010102005
K230000001101
K340000002011
3
🇩🇪
701 Brei Ludwig
Yamaha TY 270
MSC Pfatter
34034
01235
156342
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1220510503233
K280100201103
K340200101000
K8 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
533 Fischer Knuth
YAMAHA TY 250
1. Münchner Trial-Club
11011
01235
234210
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K161300101000
K230000120000
K320000200000
2
🇩🇪
009 Tauscher Robert
Yamaha TY 270
Donautal Trial
17017
01235
223311
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K170500020000
K250130000001
K351002002000
3
🇩🇪
996 Wolf Lukas
Montesa Cota 310
MSC Frickenhausen
26026
01235
214104
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1120100051500
K270501000100
K370000020050
4410 Bott Albert
Honda TLR 250
RMSC Ölbronn
38038
01235
193116
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1265510552003
K260000500001
K360000501000
K9 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
601 Brei Matthias
Yamaha TY 250
000
01235
300000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K200000000000
K300000000000
2
🇩🇪
733 Allmeier Birgit
Yamaha TY270
MSC Pfatter
101
01235
291000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K100000000000
K200000000000
K310000001000
3
🇩🇪
919 Schölzel Holger
Yamaha Ty 250 S
MSC Pfatter
10010
01235
262011
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K130000003000
K210000001000
K360000105000
K10 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1377 Dalheimer Simon
Montesa 250
MSC Heideck
19019
01235
197211
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1101150001002
K250010100120
K340000000130
2
🇩🇪
358 Mühl Werner
Sherco BEMO-Factory
MSC Gefrees
23023
01235
205122
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K191050002001
K2120050303010
K320000001001
3
🇩🇪
805 Adolf Hans
TRS 250 Raga
MSC Freisinger Bär
45045
01235
144354
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1265530503005
K2141210013033
K351000002002
4
🇩🇪
556 Süss Oliver
Montesa 260 4rt
MTG Kiefersfelden
51051
01235
97473
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1211520503203
K2212150313033
K392100111003
5433 Glasl Simon
Sherco
MSV Krün-Wallgau
59059
01235
926103
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1265330153033
K2143220103003
K3195200223203
6419 Sprenger Andreas
Beta EVO 300
MSV Krün Wallgau
60060
01235
105447
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1235522125001
K2203510513002
K3173500053100
7439 Glasl Ferdinand
Montesa
MSC Krün-Wallgau
87087
01235
344109
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1333551123553
K2263350523203
K3285530523113
8413 Fackler Lukas
Beta Evo 250
AC Gapa
9930129
01235
524316
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K147/305552555555
K2285052553003
K3240112535025
K11 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
539 Guggemos Michael
Beta Evo 300
47047
01235
137226
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1185520000501
K2210500315151
K380001112003
K12 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
010 Wolf Lina
Beta Rev 125
MSC Frickenhausen
303
01235
273000
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K110010000000
K210000000001
K310000000001
K13 (freie Spurwahl)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
650 Fischer Barbara
Yamaha TY250
TC Muckham
11011
01235
243120
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K141210000000
K200000000000
K370030010003
2
🇩🇪
552 Grassl Martin
SWM TL125
TC Muckham
14014
01235
252102
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K120000100001
K220020000000
K3100050005000
3
🇩🇪
32 Henke Marco
fantic 200
45045
01235
162345
BodyS1S2S3S4S5S6S7S8S9S10
K1210320550033
K2150350500002
K390010250001
Copyright © 2019 W398 · Všechna práva vyhrazena. Live Trial Score Kontakt