Live Trial Score

Internationaler Elektro-Trial 2018
TuS Fürstenfeldbruck Trialsport
Ergebnisse neděle 30. září 2018
Ergebnisse „Internationaler Elektro-Trial 2018“ neděle 30. září 2018
E1 (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
124 Weigand Erich
Electric Motion EM 5.7 Sport
MSC Heideck
35035
01235
182125
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1122500500
K250000005
K391300005
K490500301
E1J (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇦🇹
106 Schmidt Philipp
Oset 24R GabaTech
etrial.at
16016
01235
204211
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K180105011
K250300002
K310100000
K422000000
2
🇩🇪
125 Schmidt Brandon
OSET 20 Racing
TuS Fürstenfeldbruck
50050
01235
95554
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1141503023
K250000203
K3112001323
K4205121155
3
🇦🇹
126 Spiegel Marius
Oset 20 race
81081
01235
043174
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1213333153
K2243533325
K3183233331
K4181132335
4
🇩🇪
108 Grohmer Ben
Gabatech Sherco
mcbb
1160116
01235
0001216
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1293553355
K2313553555
K3293553535
K4273553335
E2 (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
138 Peukert Flo
Electric Motion EM 5.7
TuS Fürstenfeldbruck
40040
01235
128215
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1120552000
K2151305051
K380105101
K451201100
2
🇩🇪
120 Manuel Eickhoff
Gabatech E
TuS Fürstenfeldbruck
42042
01235
116524
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1151502250
K2121105302
K3111212500
K440103000
3
🇩🇪
112 Stevens Andrew
Electric Motion EM5.7
52052
01235
941122
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1173503033
K2120305103
K3111103303
K4121303203
E2J (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇦🇹
105 Schmidt Jakob
Oset 20R
etrial.at
707
01235
252001
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K160100500
K210100000
K300000000
K400000000
2
🇩🇪
131 Egger Korbinian
Electric Motion EM 5,7
MTG Kiefersfelden
16016
01235
195130
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K160301002
K261301010
K340301000
K400000000
3
🇦🇹
104 Schmidt Matthias
Oset 20R
etrial.at
35035
01235
137233
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1160300553
K261101111
K3100502300
K430100020
4
🇩🇪
117 Porkert Konstantin
Oset 24´Race
TuS Fürstenfeldbruck
36036
01235
125632
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K190203202
K280100151
K360001302
K4130503221
5
🇩🇪
109 Stengel Kai
Oset 24
56056
01235
84484
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1193302335
K2160201355
K370102013
K4140303521
6
🇩🇪
119 Enrico Eickhoff
Oset 24
TuS Fürstenfeldbruck
62062
01235
92386
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1170502325
K2110203303
K3181305351
K4160505330
7
🇩🇪
103 Petz Clara
Oset 20Racing
TuS Fürstenfeldbruck
74074
01235
620146
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1203501533
K2221505533
K3170305333
K4150303333
8
🇩🇪
122 Schillert Manuel
Oset 24r
TuS Fürstenfeldbruck
77077
01235
61579
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1232305535
K2152500332
K3185503122
K4215305305
E3 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
137 Hobratschk Stefan
Electric Motion EM 5.7
TuS Fürstenfeldbruck
808
01235
251101
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K120000020
K250000050
K310000010
K400000000
2
🇩🇪
130 Reinert Ralph
GasGas Gaba tech
TuS Fürstenfeldbruck
21021
01235
177202
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K180002051
K230011010
K331101000
K470002500
E3J (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
110 Stengel Nik
Beta 20
101
01235
271000
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K100000000
K211000000
K300000000
K400000000
2
🇦🇹
136 Falbesoner Valerie
Oset 20 Lite
Trial Team Hoch Imst
404
01235
261010
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K100000000
K200000000
K300000000
K440000031
3
🇩🇪
113 Stevens Nikolai
Beta 20xl
404
01235
252100
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K120000200
K210000100
K300000000
K410000100
4
🇩🇪
102 Schweikl Felix
Beta 20" Elektro
MSC Engelsberg
808
01235
251101
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K100000000
K270000502
K310000010
K400000000
5
🇩🇪
107 Wolferstetter Kilian
Beta 16
MSC Engelsberg
11011
01235
213400
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K122000000
K222000000
K332000001
K442011000
6
🇩🇪
101 Peukert Lukas
Oset 20.0 Racing
TuS Fürstenfeldbruck
17017
01235
195040
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K171000033
K220001010
K310000001
K470000331
7
🇩🇪
129 Horn Luca
Oset 24R
TuS Fürstenfeldbruck
21021
01235
177031
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K171130011
K230000030
K371010050
K440100030
8
🇩🇪
114 Stevens Maya
Beta 20
22022
01235
192331
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K130030000
K272000131
K372000050
K450000032
9
🇩🇪
111 Reinert Tim
Oset 24 R
TuS Fürstenfeldbruck
25025
01235
176032
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K140000031
K2120500511
K360010131
K433000000
10
🇩🇪
118 Porkert Valentin
Oset 20´ Race
TuS Fürstenfeldbruck
30030
01235
163261
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K150000023
K290003033
K3101010053
K460000132
11
🇩🇪
127 Lehmann Luca
GasGas T12
MSC Engelsberg
36036
01235
134371
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K172000023
K2120001533
K381010033
K492100033
12
🇩🇪
121 Lehnert Leon
Oset 24
TuS Fürstenfeldbruck
38038
01235
151543
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1153002532
K272000302
K3132001550
K430000300
13
🇩🇪
133 Rüter Leon
Oset 20R
MTG Kiefersfelden
40040
01235
95770
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1112032310
K2101001332
K3123002223
K471002130
14
🇩🇪
116 Wegmann Elias
Oset E Trial
RGA Kempten
45045
01235
143155
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1123150003
K2150055032
K3100101053
K485000030
15
🇩🇪
135 Steiner Emil
Oset 20.0 R
TuS Fürstenfeldbruck
53053
01235
113275
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1132130331
K280000053
K3183003552
K4140500531
16
🇩🇪
115 Roeder Vidal Daniel
Oset 20R
TuS Fürstenfeldbruck
57057
01235
85375
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1135020231
K2182300553
K391001115
K4170053333
17
🇦🇹
123 Mysliwietz Maria
Oset 20
64064
01235
911125
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1203305333
K2191203553
K3110000353
K4140003353
18
🇩🇪
134 Widschwenter Laia
Oset 20R
MTG Kiefersfelden
85085
01235
110233
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1233333335
K2213333333
K3193333133
K4223503533
Copyright © 2017 - 2022 W398 · Všechna práva vyhrazena. Live Trial Score Kontakt