Live Trial Score

Internationaler Elektro-Trial 2019 & Oset-Cup
TuS Fürstenfeldbruck Trialsport
Ergebnisse neděle 27. října 2019
Ergebnisse „Internationaler Elektro-Trial 2019 & Oset-Cup“ neděle 27. října 2019
E1J (grün)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇦🇹
115 Schmidt Philipp
OSET 24R Gabatech
etrial.at
14014
01235
195310
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K150130010
K230201000
K340200002
K420101000
2
🇩🇪
117 Schmidt Brandon
OSET 20R
TuS Fürstenfeldbruck
26026
01235
1211221
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K191231110
K230110100
K373120100
K471105000
E2J (schwarz)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
104 Porkert Konstantin
Oset 24 Race
TuS Fürstenfeldbruck
26026
01235
156160
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K160311010
K240300010
K340300010
K4123320031
2
🇩🇪
112 Hubner Magdalena
Oset 20 R
TuS Fürstenfeldbruck
54054
01235
95365
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1130525010
K2140352103
K3142315003
K4130533011
3
🇩🇪
111 Petz Clara
Oset 20r
TuS Fürstenfeldbruck
63063
01235
65395
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1140335012
K2142323013
K3185335011
K4173535010
4
🇩🇪
118 Horn Luca
oset 24
TuS Fürstenfeldbruck
64064
01235
533152
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1183333033
K2161325032
K3173521033
K4133330031
5
🇩🇪
116 Peukert Lukas
Oset 20.0 R
TuS Fürstenfeldbruck
67067
01235
64396
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1181333053
K2221533055
K3110332120
K4160551023
🇩🇪
103 Reinert Tim
Oset 24
TuS Fürstenfeldbruck
Vypadl
E3 (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇦🇹
120 Schmid Peter
EM Light
TSV Imst
909
01235
153300
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K160200121
K231000002
K300000000
E3J (rot)
BodyD.Celk.
Hodnocení úseku
1
🇩🇪
105 Porkert Valentin
Oset 24 Race
TuS Fürstenfeldbruck
000.4
01235
210000
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K100000000
K200000000
K300000000
2
🇩🇪
106 Roeder Vidal Daniel
Oset 20
TuS Fürstenfeldbruck
000.8
01235
210000
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K100000000
K200000000
K300000000
3
🇩🇪
101 Scherer Sebastian
OSET 24R
TuS Fürstenfeldbruck
000.11
01235
210000
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K100000000
K200000000
K300000000
4
🇩🇪
109 Kuchlbauer Stefan
OSET 20 Racing
Trialclub Muckham
404
01235
174000
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K100000000
K210000100
K330101100
5
🇦🇹
119 Schmid Simon
Oset 20 Race
TSV Imst
505
01235
173100
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K132100000
K210001000
K310100000
6
🇩🇪
110 Beuting Clemens
OSET 20
TuS Fürstenfeldbruck
12012
01235
170211
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1100300520
K220000020
K300000000
7
🇩🇪
113 Seifert Niklas
OSET 20R
TuS Fürstenfeldbruck
13013
01235
153111
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K180003500
K230012000
K320001010
8
🇩🇪
108 Kuchlbauer Felix
OSET 16 Racing
Trialclub Muckham
13013
01235
135120
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K150003011
K240001003
K340000112
9
🇩🇪
114 Uhlig Luca-Marcello
oset 20.0R
TuS Fürstenfeldbruck
20020
01235
106311
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1122502012
K241001011
K340100003
10
🇩🇪
102 Roeder Emil
Oset 16"
TuS Fürstenfeldbruck
54054
01235
45147
BodyS1S2S3S4S5S6S7
K1282555551
K2120135003
K3141315103
Copyright © 2017 - 2022 W398 · Všechna práva vyhrazena. Live Trial Score Kontakt